Один на мільйон

Отзывов: 50     Рейтинг:   Показать голоса
Scream
2013-04-01

Воблер: Strike Pro Swing Minnow
Модель: SP-012F
Цвет: 500GПрийшовший в риболовний магазин за сєдобками на окуня а згадав,що я ловлю воблєрами,а не цими гумовими виробами). Вот і запитав чи може є щось з воблєрів,шо гарно ловить малого окуня.Продавець зразу порадив міджа і бейбі про,але в мене в коробці вони вже давно є і тому хотілось чогось іншого.Я відклав іх і почав шукати шось більш цікаве.Зразу наткнувшись на цю мініатюрну міношку і в мене склалось враження,шо це той воб який я шукав.

Прийшовши на своє любиме місце в парку я по привичці поставив першим тайні мєгалона,але шось він тоді дав збій.Зразу після нього вирішив випробувати обновку і вже зразу після першого заброса хватанув окунь(на око 400грам), тільки крюки тут не кращої якості і він зірвався прямо під ногами. Не втрачаючи оптимізму я зібрався і пішов до нас на місцеве озеро.Йдучи по при берег озера скористався нагодою - закинув і тут знов взяв окушара.Вирішив зупинитись на "два заброса" то так і лишився до самого вечора.Майже на кожні проводці окуні 200 грамові.Як на наше озеро то це феноменальний результат. І проходячи позаду мене спінінгіст який за цілий день звичайно ж нічого не зловив затримався і подивився на,шо то я таке ловлю.Я ж розуміючи його здав йому свій "секрет". Хоча в себе в коробці він не мав свінга,але мав міджа(редхед).Став за пару метрів від мене і давай полоскати,як результат 0.Я аж сам здивувався і теж перепробував всіх своїх міджів: форельку,під плотву,кислотний(лимон),500джі і також нічого.Перепробував безрезультатно в той день косадаковского ріджа,ельку 33,бейбі про,корд-р(менший),салмо тіні,ужгородский стік,міраж а саме головне,шо сєдобки не процювали,навіть кеітеч і реінс.Ставлю назад свінга і знов покльовки окуня через проводку. Вирішив насолодитись цим моментом і під захід сонця активність вже стихла.Йдучи до дому згадую скіки ж то я їх там встиг "надьоргати",так і нарахував більше 30.

Таких рибалок в нас на озері було багато з цим окуньовим любимцом.Великих він не ловив,в основному до 500 грам.Але в таких кількостях окуня ловити це надзвичайно приємно.

На річці цей воблєр також показує не погані результати.Правда на течію з ним нема чого йти, тільки в стоячу воду або де дуже повільна течія. .На річці по уловистості(по окуню) програє тільки міджу форельці. По головляю нічого сказати не можу бо не ловив.Нажаль зі щукою така сама ситуація. Але мені здаєця, шо під час нерету і після нерестового бодуна повинен ловити щуку.

Також хочеця добавити,що він також ловить серед вікон між ліліями,поблизу,так і в далі від берега.Якшо на дворі +30 то це час свінга)


Скажу ше пару слів за самий воблєр:

  • баланс воблєра(Ф) тримає його в горизонтальному положені,тобто підгрузивши більшими трійниками поміняється положення. Тут потрібні тільки спец. наліпки.
  • Покриття в нього я б сказав середнє. Після сезону окуньових "цьомчиків" трошки відввалилось краски на спині.Але всерівно покриття краще ніж в "карася".
  • Гаки треба точно міняти на шось нормальне,адже цей воб косить малого окуня а всім відомо яка то "міцна окуньва губа".
  • Поводок тут потрібен важкий,я скрутив з гітарної струни за довжиною трошки довший за самий воблєр.Якшо використовувати флюрокарбон то тут сильні паузи не зробиш,рвеця як ніби дихати немає чим)
  • По мутні водні працює гірше. Найкраща погода для кльову на нього це коли безхмарно і світить сонце.Найгіршою я вважаю туман( ні одного виловленого окуня)

 

Заброс: Виліт в цього воблєра як для власної ваги не поганий,для прикладу летить трішки дальше ніж мідж.На шнурі 6лб від санлайна летить не погано,але я такий вже не викристовую тому на 8лб вже трошки менше,але допустимо.Ніяких систем для дальності він немає,хіба надія на попутний вітер.

Проводка: Проводка тут тільки твіч а особливо не спішний! Саме головне ніякої рівномірної проводки хоч він і там широко грає.При падіні на водчу чекаєм пару секунд і підтвічуємо роблячи паузи через три маленьких ривочка. Окунь жадно хватає трохи дальше від берега тому берем спін подовше і ловим,хоча я для таких вобів використовую Мітчел Прівіледж 0-3грама ростом 160.

Плюсы:
Дешевий.
Просто феноменально ловить окуня.
Нормальне покриття.
Дальность заброса.
Якоря які можна розігнути при зацепі.

Минусы:
Відсутність системи дальнього заброса.
Не достатньо гострі крюки,але вже може з новою партією будуть овнера а не ВМС.


Итог:
Найкращий воблєр від страйка. Ловить і ще раз ловить в чому я переконувався в продовж літнього і весіннього сезонів. Це напевно той випадок коли кажуть:"один на міліон".Серед такої кількості хламу фірмі вдалось створити щось дійсно феноменальне!

P.S. Вибачте за відсутність фото. Ніяк не можу підєднати стернький Соні Еріксон.


Отзывы

Slaweg, Хмельницкий 2013-04-01 ответить
Хороший огляд! Думаю воблер відповідає написаному, але брати бажання не виникло :)
НХНЛ!
Scream, Тернополь 2013-04-01 ответить
Та він і не такий аж дорогий. Можна якось на здачу взяти між дорогими обновками))
2013-04-01 ответить
Возьми для пасмурной погоды например 010 или 105 и будешь дальше ловить.
Scream, Тернополь 2013-04-01 ответить
Давно хотел достать остальные цвета но у нас в городе видел только 500 джи. Если найду такие как Вы написали то не сомненно возьму)
2013-04-01 ответить
A55S тоже может подойти.
Scream, Тернополь 2013-04-01 ответить
Только что снова пересмотрел все цвета и к удивлению все они очень красивы. Хотелось бы за сезон подкупить всю палитру в место одного риджа))
2013-04-01 ответить
Почему бы нет!Потом нам расскажешь какой цвет в какую погоду ловит!))
Sanytsh, Винницкая обл 2013-04-01 ответить
можеш тут глянути, є і плаваючі і суспендери, сам там беру страйки http://ribatskiyray.com.ua/katalog/vobler/strike-pro/dwarfswing-sp-20318 http://ribatskiyray.com.ua/katalog/vobler/strike-pro/dwarfswing-sp
Scream, Тернополь 2013-04-01 ответить
Я через інтернет не замовляю. Тільки на нашій гуртовні по 24 грн за штуку
Sanytsh, Винницкая обл 2013-04-01 ответить
а можна адресу гуртовні в лічку? дякую
Vasya, Городок 2013-04-01 ответить
Воблер справді робочий, і має цікаву особливість ловити тоді, коли на інші приманки - 0. Щуку теж ловить. Але у мене по окуню фаворит - мідж. До-речі у страйка не всі воби хлам. Alpha Minnow, Baby Pro, Pygmy Joint, Mustang minnow - варті уваги. Думаю що новинки cranky 40 і Аrchback 35 теж себе покажуть. Удачі!
Scream, Тернополь 2013-04-01 ответить
На рахунок альфи і бейбі про згідний, пігмі джоінт поки не зміг розловити. Але мустанг,кренкі і арчбек це ж копійі як і багато інших...)
Vasya, Городок 2013-04-01 ответить
Ну мені абсолютно пофіг чи то копія чи оригінал! Тут скоріше має місце психологічний фактор: це ж копія, мене другі рибаки (у яких Шакал чи Зіп бейт)засміють... Та плюнь на це! На рибалці на другому кінці снасті є ПРИМАНКА, потрібно думати як її правильно анімувати, а не перейматися тим що написано у неї на спині! P.S.Свінг мінноу - це копія BASSDAY SUGAR MINNOW. І якщо копія достойна то чому би й ні?
Scream, Тернополь 2013-04-01 ответить
Ну я про те шо в страйка мало власних хороших розробок,те,що копії ловлять і не гірше оригінала то це я навіть не спорю) До прикладу я міража навіть так і не називаю,тіки хамсін.Таке саме діло і з маскотом.
Вот тепер я ше більше розчарувався в страйку....Я то думав шо свінг це оригінальна розробка.........
Vasya, Городок 2013-04-01 ответить
Ну вибач... Я не хотів нікого розчаровувати ))) Між іншим, Мідж - це їхня власна розробка! Вони показали що вміють робити хороші приманки.
До речі, дуже гарно себе показав наймолодший Віглін оскар з страйків. Фаворит минулого сезону по кленчуку і жереху, як не дивно.
пігмі Джоінт тільки прикупив перед зимою, маю надію що покаже також непогано себе.
Ну а Бебік в 146 кольорі минулої весни в мене просто розривав дрібного кленчука. Шкода, що погода ще й досі не стала сприятлива для ловлі лобастого.
Говорячи про Страйки - досить непогані воблери.
Scream, Тернополь 2013-04-01 ответить
ну те шо копіювати вони вміють то це правда) Навіть деякі копії по ліпше косадак.
Сам дістав зимою малого вігілана в 500 джі,якшо не помиляюсь то копія мєгабаса гріфон?
Схожий трохи на Гріфона. Просто самого гріфона я не мав. Але воблер від Срайка достойний уваги. Якщо він ловив практично на кожній проводці, то чим він гірший від Гріфона може бути? Чи гріфон за проводку чіпляє 2-5 кленчуків? =)
Scream, Тернополь 2013-04-02 ответить
Я ж не казав шо він гірший) просто страйк скопіював його, а це вже для дизайнерів не становить важкості. Всі копійі дуже хороші і нічого проти них не маю а вот деякі оригінали є дійсно ніякими)) ну це тіки моя думка...
один, Одесса 2013-04-01 ответить
Хороший обзор!
И воблер хорош. Летом мелкощуку тоже ловит, к сожалению. Прототип Свинга - бассдеевский шугар минноу. Свинг ловит лучше прототипа.
Не могу согласиться с автором по поводу "один на миллион". Страйков перепробовал достаточно. Мне откровенного брака не попадалось. Применяя в правильных условиях, ловишь рыбу. Удачи!
volont, Черкассы 2013-04-01 ответить
"Великих він не ловив,в основному до 500 грам."
улибнуло))))маленький совет- купите электронный кантер.,и Ваши окуня сразу уменьшатся в размере...
Scream, Тернополь 2013-04-01 ответить
Здесь вышла опечаточка)) стандарт где-то от 50 до 200 грамм. А те что по крупнее попадались пртмерно раз два за рибалку.
volont, Черкассы 2013-04-01 ответить
бывает...
СерЫй, Краматорск 2013-04-04 ответить
.... в трое, а то и в четверо!
VIKIVA, Tернопіль 2013-04-01 ответить
Вітаю-цей рік задумав присвятити окуням і кленям.Огляд Ваш, думаю стане у пригоді.НХНЧ !
Alf, Kyiv 2013-04-02 ответить
Я думаю стальний повідок буде робити його тонущим,а ловить(коли всі мовчать) тому що має малу амплітуду гри(що подобаеться інколи рибі).
serg78, Радивилів 2013-04-02 ответить
У Страйк Про є багато хороших вобів.Мої друзі минулої осені взяли багато трофейних щук на Чубіка.
Scream, Тернополь 2013-04-02 ответить
Ого...) гарна щука як для чабіка так тим більше і для копії..Але ж копія чабіка кренкі 40 появилась тільки в цьому році???
V_I_L_E_N, Хмельницкий 2013-04-02 ответить
Не путайте чубика(СП) и чабика(джакал).

Чубик вот http://voblery.com.ua/catalog/chubby-crank.html

Отличный кренк с небольшим заглублением и оч хорошими качествами щучего воблера. У меня и у знакомых он не на последнем месте в коробке.
Руслан, Умань 2013-04-02 ответить
Із задоволенням (більше підійде "жадібність") читав Ваш блог ,але до слів "ще пару слів за той самий воблер"...Прошу вибачення ,але із таким резюме воб до моЇ "коробки" не потрапить.Маю ще пару слів до Вас але в "лічку"НХНЧ.
Scream, Тернополь 2013-04-02 ответить
З задоволенням відповім)
Женя 81, Станица-Луганская 2013-04-02 ответить
хороший воб, хороший отчет. Я своего тоже разловил быстро, 5 забросов - 2шнурка,1окунь грамм на 700
СерЫй, Краматорск 2013-04-04 ответить
Окуня грамм на 700 стоило сфотографировать или тоже купить электронный кантырь :)
CRESH, Киев 2013-04-03 ответить
Я не хочу принижувати автора, але якщо ж ви спілкуєтеся українською мовою, спілкуйтеся більш правильно, і без помилок. Огляд сподобався. Як людина Ви мені дуже сподобалися. З повагою Іван.
Scream, Тернополь 2013-04-04 ответить
Це був мій перший блог,тому не маючи належного досвіду і допустив цю грубу помилку.Надалі ж дотримаюсь Вашої рекомендації)
я конечно все понимаю, сайт там украинский, но отчоты любят читать и русскоговорящие люди.
дело конечно твое автор.
СерЫй, Краматорск 2013-04-04 ответить
Для этого можно воспользоваться переводчиком. Вы не заметили в названии сайта "сом.ua" или Вы на сайтах ".jp" тоже оставляете такие отзывы?
в верхнем правом углу стоит два значка "RU" и "EN". да сайт на русском языке.
не буду дальше разжигать, но читать не удобно отчот
СерЫй, Краматорск 2013-04-04 ответить
"Отчоты"? Папєрєдники мля русскоговорящие
ооо, началось.
ты всегда пишешь без ошибок в камментах?
молодец чо
pokosjak, Львів 2013-04-04 ответить
Та чого ви починаєте. Ось наприклад я вільно спілкуюсь російською, а от писати важко адже в школі лиш два роки її вчили і то це було в третьому та четвертому класі. Можливо в людини такі самі нюанси, а можливо інше.
Перш за все треба поважати один одного, а мова якою людина пише це її особиста справа. І не так вже важко перевести на іншу.
Ставтесь з розумінням і все буде добре, адже всі ми хворієм однією і тією самою хворобою) РИБАЛКОЮ.
Scream, Тернополь 2013-04-04 ответить
В мене аналогічна ситуація.Розмовляти мовою наших сусідів-слов`ян я ще можу.Правопис російської я ніколи не вивчав тому як би я не хотів,але буду допускати помилки в реченях.А рідну мову я вивчав і не вагаючись обрав її для блогу.Прошу вибачення за допущені помилки в блозі,адже написав його дещо спішно.Надалі зібрана мною інформація буде подаватись більш грамотно.
ну тогда извини, если не знаешь русского языка.
читать в переводе камменты это одно, а отчОты совершенно по другому.
удачи в рыбалке!
Scream, Тернополь 2013-04-04 ответить
А что ж тогда делать? Если хочетса опубликовать какую-то интиресную статейку на родном язике(а здесь ето не запрещено) то не делать етого...? Я ж простой рыбак и хочу поделитса с другими "больными" чем-то интиресным. Если рускоязичные рыбаки не поймут то хотя б поймут наши)
ребят, да не в мове дело. сейчас попробую объяснить.
да, сайт украинский. но на нем очень много русскоговорящих. поэтому и "госязыки" сайта - английский и русский. сделано это скорее всего для того, что бы собрать большую аудиторию.
и сайт этот не политический, чтобы ругаться украинцам с русскими.
я написал в камменте всего лишь пожелание, а не требование.
извиняюсь кого обидел.
а как переводит интернет наверное объяснять никому нинадо
Руслан, Умань 2013-04-04 ответить
Вы, надеюсь, поняли что выбрали не самую подходящую тему для того чтоб заявить о себе на саите..?Мы не политики ,а рыбаки .Вы можете к любому человеку на улице обратиться с расплывчатым, или неоднозначным вопросом?А сдесь запросто.Почему..?Да потому что мы "братва", и на много ярче чем в известном фильме.Нас связывают не деньги и не схожий шрифт, что забиваем в бинарный код, все мы болеем одним диагнозом-РЫБАЛКА.Не надо острых тем .С ув. один из них.
Scream, Тернополь 2013-04-04 ответить
Я всегда говорил;"Ребята,давайте жить дружно")
ви мене перемогли. почну вчити українську мову

п.с. у нас ледоход наконец то начался. скоро буду про рыбалку камментить
krechet79, Минск 2013-12-06 ответить
Интересный обзор - жаль только, что фоток нету... С выводами по большей части согласен, вот только мои и f-ка и sp-ка чуть ли не в 2 раза дальше миджа летят на 0,12 плетне (спин 3-15, быстрый строй)...
И тоже подтверждаю: swing minnow f в цвете 206А - неоднократно облавливал миджа f в довольно редком цвете 274T (пример этого цвета можно глянуть на страничке MUSTANG MINNOW 35)... Причем f-ка лично мне понравилась больше :) sp-ки, но зато sp-кой можно играть у самого дна...
В любом случае, для меня это воб, потеря которого будет восполнена обязательно :)...

Добавьте ваш отзыв

Для того, чтоб иметь возможность добавлять отзывы вам необходимо зарегистрироваться.

Корзина

Ваша корзина пуста.
Чтобы положить воблер в корзину, нажмите на ценник и выберите необходимый вам цвет и модель воблера.

Облако тэгов

RSS Отзывы в блогах

Так давай, Лёша, и дальше вообще не будем обсуждать ни воблеры, ни катушки, ни палки, ни шнуры... ибо это будет в той или иной мере реклама/пиар Скажи сразу честно - я противник БирКинга, ОлБлю и всего ...

Нормальные воблера ,у меня 128 ой вообще кажется облавливает оригинал , а 110 Ререндж - так тот косилка ...вот Буль 130 не пошел .

Простите за политическую аналогию, но она удачная (только не трогайте, пожалуйста, дальше тему политики, это просто аналогия): Полгода назад 73 процента проголосовало за Зеленского со словами: хороший ...

Лёша, ты лишние вопросы не задавай, а лучше сам полови этими воблерами. И не воспринимай всё за проплаченную рекламу, черпай просто для себя полезную инфу. Ты же прекрасно знаешь, что на все 97,5% мой ...

Блог направлен быть полезным. Это только начало

А зачем тогда вы эту рекламу писали/делали/постили?

К сожалению, ни копейки

Сколько китайский продавец заплатил за эту рекламу?)

Финита ля комедия)

Мне весьма по душе их жалюзи пришлись https://alumdevelop.ru/solntsezashhitnye-sistemy/vertikalnye-zhalyuzi/tkanevye-vertikalnye-zhalyuzi/ Это круто и цена приятная, заказывайте, они все быстро вам доставят...

Все отзывы

Лучшие по рейтингу

Понравился наш сайт? Поддержите нас ссылкой:
Rambler's Top100