Личная страница Стас Коля

Як я лікуюсь в міжсезоння...

Депс Балісонг Лонгбілл в 31 кольорі

Поделиться с друзьями


Отзывы про фото

Стас Коля, Стрий 2018-01-08 ответить
Вадим Скорп, а весной ловит 31 Лонг.
skorp, Даугавпилс 2018-01-08 ответить
ну во первых у меня его весной и небыло. Илья прислал, не помню, где то осенью. и второе-весной про лонгов вообще можешь забыть. вся щука выходит греться и кормиться на мели. там другие воблера работают. а вот с прогревом воды градусов так до 20-ти-начинают работать лонги.
Japa, Kyiv 2018-01-08 ответить
Вітаю, гарна цяця!
Гарний боєць! Бажаю зустріти з ним достойного суперника!
Taras/chervonograd/, Червоноград 2018-01-08 ответить
Хороший, на яву ще краще виглядає. Щоб так ловив як його хвалять!
Piggy_NIN73, Железногорск 2018-01-08 ответить
Эх, мой любимый цвет, поздравляю Коля, отличный подарок себе ты сделал
Стас Коля, Стрий 2018-01-08 ответить
Дякую Тарасам і Льоші Киівському. Ну, а для Л.Киівського черкану пару слів про Лонга в маттайгері. Твічу його Десною Кінгфішер 10 - 50 гр. Не дотягує Десна до 50 гр. На Новосадовських ротяжках він у мене не ловить. Ловить тільки тоді, коли б"ю з плеча і обов"язково пауза від 4 до 10 сек. Так, як палка у мене трохи заслаба, то більше години лупити не хочеться,бо замучуюсь ( хоча в твому віці я жав лехачи 100 кг 15 раз без моста.). Кальф хіба що від покльовки, бо півкілограмового шнурка практично не відчуваєш, так як лонг дуже упористий сам по собі. Не знаю чому, але по кількості шнурків лонг уступає у мене хіба що 56 ріджику. От і шукаю колір, на який зможу видурити щось пристойне.
Japa, Kyiv 2018-01-08 ответить
До речі, там тобі вище Вадим гарну пораду дав - весної щука йде туди, не тепленько і сонечко гріє. Лонга залиш на осінь.
Taras/chervonograd/, Червоноград 2018-01-08 ответить
Коля візьми Favorite New Spirit 602H і забудеш що таке "бити з плеча". Сам цією палкою ловлю, жаль що в нас місць мало де можу крупновоби поганяти. Лонга потягне і в хвіст і в гриву. Ловлю ним 2 сезон, від 95го Мегабаса і до.. Рудру дьоргає в пів сили, легко і правильно.
Стас Коля, Стрий 2018-01-08 ответить
Спасибо Георгий. Это последняя надежда поймать на лонга хорошую щуку. Если этот цвет будет косить шнурков как маттайнер, то с лонгами придется завязать.
Japa, Kyiv 2018-01-08 ответить
До речі, не в Лонзі діло. Треба вміти шукати велику щуку, а ти, напевно, просто ловиш Лонгом там, де одні шнурки і водяться.
Льоша,в кар'єрі,де глибини місцями десятки метрів не можуть водитись лише шнурки.Є і ряд інших,менших по площі водойм,де глибини під лонга такі,як треба - 3-7м. Але чомусь у нашому регіоні трофейну щуку останні роки дуже важко знайти.
Japa, Kyiv 2018-01-08 ответить
Може її вибили?
Там її не реально всю тупо вибити.Гектари площі і шалені глибини.
Japa, Kyiv 2018-01-08 ответить
А що за водойма?
Стас Коля, Стрий 2018-01-08 ответить
Весною у нас нерест і берегова рибалка і зовсім інші коробки з воблерами....., меншими, до 110 мм. і
кренки, кренки, кренки до 62 мм.
Стас Коля, Стрий 2018-01-08 ответить
Навіть не знаю, Тарас. Брав у Тараса земляка на пробу Гада до 48 гр. і суттєвоі різниці при твічі лонга не помітив, може взяти Райзера до 42гр?
Taras/chervonograd/, Червоноград 2018-01-08 ответить
Гад дуже важкий, хіба захочеш підкачатись. Райзер кльовий, якщо маєш можливість взяти по хорошій ціні бери недумай, лонга він потягне.
Стас Коля, Стрий 2018-01-08 ответить
Малий, будеш в Трускавці, я тебе викраду, завезу на той кар"єр, віізьму телевізлр підводний, посаджу на лодку, жилет не дам, і тоді ти мене навчиш шукати і ловити грубу рибу.
Japa, Kyiv 2018-01-08 ответить
Чого ти одразу так... Ну ось давай візьмемо в приклад Вадима - в нього Лонг ловить гарну щуку. Чому? Бо в нього в озері багато тієї щуки і він її легко знаходить. А в тебе в кар'єрі щуки, напевно, набагато менше і в тебе не виходить знайти ту, що є. Без сумнівів, на озері Вадима би ти піймав щось достойне на Лонга.
А сам тобі не покажу як її правильно шукати, бо самі не знаємо і не вміємо!))
Я ось три роки навіть шнурків не ловив до цього сезону, так що в тебе ще нормально все з щукою!)
Japa, Kyiv 2018-01-08 ответить
А я би не ломав голову з приманками в ловлі трофейної щуки, купив би собі пачку Предаторів дюймів по п'ять і тупо ними ловив.
Головне - майстерність і вміння шукати рибу, а приманки то вже другорядне.
Japa, Kyiv 2018-01-08 ответить
До речі, Коля, не пробував на великий силікон ловити? Візьми щось крупне, посади на головку грамм 20-30 і стукай, стукай і стукай.
Як там кажуть - стучите и вам клюнут!
Стас Коля, Стрий 2018-01-08 ответить
Пробував Малий на все. Важка головка на 6 - 15 м. глубинах застрягае в старому вже лежачому і гниючому камишу і піднімати якір на таких глубинах через два заброси - це не рибалка. На останній рибалці на ратліна з 6.5 м. зловив шнурка. Крупна щука активна там до початку літа. Дальше вона займає дуже глубокі ніші в затоплених лісах. Взяти іі там можна на 10 літрову банку від оліі і 400 - 600 гр живця на глубині 8 - 25 метрів, попередньо знайшовши крупняк по єхолоту. Постапвивши 8 - 10 таких, типу кружків . потрібно іх пасти, бо як візьме на 1- = 18 кг щука, то вона рано чи пізно зацеп знайде.А це не рибалка, а я не пастух. В свій час я випасав по 80 кружків на різних глубинах і пас іх як худобу. Тепер мені таке не по духу. Так, що повір, я знаю яка там водиться риба, але по густоті на певнй площі ііі мало.

Добавьте ваш отзыв

Для того, чтоб иметь возможность добавлять отзывы вам необходимо зарегистрироваться.


« Предыдущее фото Следующее фото »

« на личную страницу пользователя

Корзина

Ваша корзина пуста.
Чтобы положить воблер в корзину, нажмите на ценник и выберите необходимый вам цвет и модель воблера.

Облако тэгов

RSS Отзывы в фотогалерее

Вадимас "Бубенчиковас" ;-))

я никогда не покупаю рыбу. никакую. сам ловлю и храню на балконе. сколько надо-беру и еду на водоём. а там уже в процессе перестановки флажков-долавливаю.

Злые щуки в етом году) если воблера от 90мм бери от 0.55мм даже 0.6мм, игру не испортит, но Интеч я б не брал, качество не ахти, хоть и в размотках малых - типа дешевле, но по себестоимости не дешевле...

Автор: 28128
Сезон 2018

Каплю менял? Надо будет в этом сезоне Нильсы вновь погонять - у меня пока неразловлены они ...

Автор: 28128
Сезон 2018

Что за уда-блеснилка? Тест есть? Какова длина? Чуйка без кивка как?

Рыбаков остальных пожалейте хоть! Так как волков флажками сплошь обставляете, так еще и фидерным звоном будете мозги сверлить... Выход один - на снегоход - и по бубенчикам!

Наверное просто везет, у меня немало срезов было флюра от 0.24мм до 0.5мм

Воно то так Вадім, тільки по прозорій воді і в сонячні дні з флюром більше покльовок.

Реально, классная штука с этими бубеньчиками. Все завтра тоже куплю, а в среду попробую! А живчика плитку смотрю ты местного цепляешь, там на водоеме его ловишь или покупаешь?

ха, а вот это ты в точку попал. я так несколько лет назад сидел на фанеру, а флажки стояли сзади(ветер был приличный). так я за день шею себе открутил. вот и родилась такая идея.

Все отзывы

Лучшие по рейтингу

Понравился наш сайт? Поддержите нас ссылкой:
Rambler's Top100