Личная страница ulterior_wolf

Кілька моїх малопоширених воблерів

Неідентифікований звір з написом "BIG Tuevo"
120 мм, F, на дотик ніби не пластик - мабуть дерево, лопатка металічна.
Продавець запевняв, що це Rebel. Але мені не вдалося знайти таку модель ребела, натомість знайшов в неті подібну модель: Cormoran Tail Dancer. Хто з кого здер невідомо.

Поделиться с друзьями


Отзывы про фото

ulterior_wolf, Городок (Львів) 2018-04-16 ответить
Після перших полоскань - приречений на тюнінг. Всі сподівання на особливу гру з огляду на оригінальну геометрію не справдилися через надто широку лопатку - вона нівелює всю оптічність форми своєю високочастотною вібрацією. Після її звуження (можливо і вкорочення) має бути цікаво.
the best, нериодежанейро 2018-04-16 ответить
я б не спішив щось перробляти...багато є вобів, амплітуда коливання яких настільки малоамплітудна і високочастотна, що ледь помітно дрижить...Рапалівський каунтдаун, чи, наприклад, сальмівський трил..Гадаю, ми не повинні думати за риьу, іноді треба довіритись ТТХ, закладеним в цяцьку...вона ж не в китайському гаражі роблена, значть, щось розробники знають))
ulterior_wolf, Городок (Львів) 2018-04-17 ответить
Визнаю, що в цій думці є певне раціональне зерно. Але з загальним висновком не погоджуюся, бо для високочастотних коливань є спеціально для цього створені моделі. А цього воба я придбав, бо побачив потенціал власне в його непростих формах, які мають дозволити мені добитися нестандартних трьохвимірних змін руху і при анімації і на паузах при вспливанні - за моїми власними спостереженнями це найкращий спосіб спокусити дорослу щуку на атаку (в шнурків смаки інші і мене вони не цікавлять).
Знову ж таки базуюся лише на власних спостереженнях і висновках - тобто на абсолютну істинність не претендую. І дякую за відгук!
the best, нериодежанейро 2018-04-17 ответить
Якщо є Бажання і Віра то, звичайно, варто втілити у життя! Хай все вдається якнайкраще!

Добавьте ваш отзыв

Для того, чтоб иметь возможность добавлять отзывы вам необходимо зарегистрироваться.


« Предыдущее фото Следующее фото »

« на личную страницу пользователя

Корзина

Ваша корзина пуста.
Чтобы положить воблер в корзину, нажмите на ценник и выберите необходимый вам цвет и модель воблера.

Облако тэгов

RSS Отзывы в фотогалерее

Автор: OC'
2019

Интересно, в большинстве областей в додатке до приказов обозначено что на время запрета, любительский лов одной удочкой/спиннингом разрешен - только в межах населенных пунктов в обозначенных местах. Но ...

могу только поздравить с обновками. и позавидовать.

Автор: skorp
Весна - 1,1

красава. поздравляю.

Алексей, мож ты и прав... амура давно не видел, честное пионерское! А вот игра у этой китаёзской штучки вай-вай как хороша! в интернете на разных ресурсах недаром её хвалили в этом плане. Даже при купании...

Чёт похоже на почищенного порезанного амура на прилавке магазина!))

Автор: _Igor_
2019

http://darg.gov.ua/_nakazi_pro_nerestovu_zaboronu_0_0_0_8426_1.html

... а если выразить главную черту одним словом - наверное , "упругость" . Очень "упругий и одновременно при этом - пластичный спиннинг.

Сразу скажу , что все мной сказанное - мое личное мнение . Этот спиннинг очень подходит мне лично , для моих условий ловли . Это - джиговый вариант кальмарки . Тест по эги - до 42 грамм . А реальный тест...

Автор: Димыч
2019

Зёбра))

Автор: Павел36
2018

Хорош судак! Сергей а что за реплика нориеса?цвет хороший

Все отзывы

Лучшие по рейтингу

Понравился наш сайт? Поддержите нас ссылкой:
Rambler's Top100