Гарантія та повернення

Рибальський інтернет-магазин Voblery гарантує, що вся продукція, представлена в каталозі магазина є оригінальною продукцією офіційних виробників.
Купуючи товари у нас, ви можете бути впевнені в їх якості і виконанні гарантійних зобов'язань виробника.

Обмін або Повернення товару


Обмін і повернення товарів належної якості протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня покупки, здійснюється відповідно до "Закону про захист прав споживачів" Товар підлягає обміну або поверненню за умови, що він не перебував в експлуатації, не втрачений його товарний вигляд, споживчі властивості, його комплектність, упаковка не має пошкоджень, не порушені пломби і ярлики.

Обміну / поверненню не підлягають товари належної якості з наступного переліку

• товари в одноразовій упаковці, якщо вони були розпаковані;
• товари, що не підлягають обміну / поверненню відповідно до "Закону про захист прав споживачів" визначені постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р


Ваші дії в разі виявлення несправності нового товару


У разі виявлення несправності, механічних пошкоджень, невідповідності властивостей товару заявленим характеристикам вам необхідно, в першу чергу, повідомити нам про даний факт. Просимо вас описати виявлені невідповідності, зробити фотографії виявленого шлюбу (пошкодження) і вислати на адресу shop@voblery.com.ua Після проведення попередньої експертизи з вами зв'яжеться менеджер сервісної служби для вирішення питання.