Каталог воблерів

На фото VARUNA 110 SP
786
Дізнатись ціну
На фото Realis Rozante
100
Дізнатись ціну
На фото Vision 110 Silent Rizer
54
Дізнатись ціну
На фото Riprizer
948
Дізнатись ціну
На фото TD Minnow
100
Дізнатись ціну
На фото ZBL System Minnow 9F
12
Дізнатись ціну
На фото B-Switcher SSR Craze
31
Дізнатись ціну
На фото Laditz
12
Дізнатись ціну
На фото Garison Gracy
44
Дізнатись ціну
На фото Skitter Pop
204
Дізнатись ціну
На фото Gunfish
70
Дізнатись ціну
На фото Rudra Jerkbait
Дізнатись ціну
На фото L-Minnow
Дізнатись ціну
На фото X-Rap
Дізнатись ціну
На фото Squad Minnow
Дізнатись ціну
На фото Slider
Дізнатись ціну
На фото Mascot
Дізнатись ціну
На фото Midge
Дізнатись ціну
На фото Balisong
Дізнатись ціну
На фото Magallon
788
Дізнатись ціну
На фото JungleCat
Дізнатись ціну
На фото Pointer
876
Дізнатись ціну
На фото Karaś
823
Дізнатись ціну
На фото Orbit 80
Дізнатись ціну
Показано з 1 по 24 із 3060 (всього 128 сторінок)

Каталог воблерів

Каталог воблерів

Інтернет-магазин VOBLERY.COM.UA представляє найпопулярніший і універсальний вид сучасних приманок для спінінгової ловлі - воблери. У нашому каталозі ви знайдете воблери найвідоміших брендів, а також воблери нових виробників. Грунтуючись на своїх знаннях і досвіді багатьох рибалок, ми підібрали такі моделі, які не дадуть вам залишитися без риби в самий глухий сезон.


Для тих, хто збирається купити воблер , але ще не освоїв ловлю ними, ми допоможемо розібратися у всьому різноманітті типів і вибрати відповідні моделі.


Типи воблерів

Воблери прийнято розділяти на кілька типів, в залежності від форми тіла, характеру гри, способів кріплення, наявності та виду лопаток.

  • Мінноу  - самий універсальний воблер. Тонке, довге тіло з лопаткою дає плавну гру при рівномірних проводках і нишпорить при ривках. Саме ці воблери найчастіше використовуються для троллінгу і твичингу. Вони відмінно підходять для лову щуки, судака, жереха.
  • Шед - витягнутий широкий воблер , сплюснутий з боків. Візуально дуже схожий на основну здобич багатьох хижаків - плотву, краснопірку. Їм ловлять щук, судаків, окунів.
  • Волкер - тип безлопатевих плаваючих воблерів. У спокійному стані він горизонтально плаває на поверхні або злегка заглиблюється задньою частиною. При ривкових проводках Волкери нишпорять, залучаючи поверхневих хижаків - жереха або головня, а на мілководдях або в «котлах» також щуку і окуня.
  • Раттлін - також не має лопасті, а гра його обумовлена кріпленням шнура за спинку. Раттліни успішно ловлять і влітку, і взимку будь-яку рибу, якщо правильно підібрати тривалість пауз і силу ривків вудилищем.
  • Поппер - один з основних варіантів, коли потрібно дістати зубасту з « жабовниках » або закоряженних місцях. Завдяки виїмці в передній частині, Поппер видає хлюпаючи звуки на ривках. Дрібні Поппери іноді обіграють всі принади, якщо ловля відбувається в жерехових або окуневих «котлах».
  • Кренк - один з найпопулярніших типів. Такий воблер варто купити і для риболовлі на річках, і на водосховищах, і на невеликих ставках. Високочастотна гра не залишає байдужим багатьох хижаків, ну а для головня це взагалі одна з основних принад.
  • Джеркбейти - кращі воблери на трофейну щуку, а також сома. Велика маса і габарити джерків провокують на хватку справжніх глибоководних «крокодилів». Але потрібно мати на увазі, що для них знадобиться ще відповідне вудилище і потужна котушка.
  • Свімбейт - багатоскладовий воблер з дуже реалістичною грою, якщо правильно підібрати проводку. При грамотній анімації він у воді майже не відрізняється від справжньої рибки.


Тип плавучості

Цей показник означає, як воблер себе веде в воді в спокійному стані. Основних типів три:


Є ще деякі перехідні види, наприклад, повільно спливаючі або повільно потопаючі. Такі моделі добре проявляють себе на паузах, коли потрібно спровокувати ситу рибу.


Заглиблення

Дуже важливий показник, що дає поняття, на яку глибину опуститься воблер при проводці. Ця характеристика вказується на упаковці, а в каталозі воблерів її можна подивитися в картці товару. Вона має критичне значення на троллинговой риболовлі і рівномірних проводках. Якщо ви візьмете модель із заглибленням 4 метри на водойму глибиною 2, то будете постійно встромляти її в дно, поки не обірветься на який-небудь корчі або мушлі. А мілководні воблери з робочою глибиною до 1 метра просто не «дістануть» рибу на глибоких ямах. Тому потрібно купити кілька моделей уловистих воблерів з різним робочим заглибленням, щоб бути готовим до будь-яких умов риболовлі. Зазвичай їх ділять на кілька категорій:

  • поверхневі (SSR) - до 30 см
  • мілководні (SR) - до 1 м;
  • среднезаглубляющеся (MDR) - 1-3 м;
  • глибоководні (DD) - понад 3 м;
  • надглибоководні (EDD / XDD) - понад 6-8 м.


Для того, щоб вам було простіше орієнтуватися, ми зробили в каталозі воблерів кілька розділів відповідно до робочої глибини.


Розмір воблера

Переважна кількість виробників пропонує свої популярні моделі в різних розмірах. Ніколи не знаєш, чому сьогодні віддасть перевагу хижак - дрібну рибку або солідну рибину. У нас є справжні малюки довжиною 30-35 мм і гіганти в 130 мм. Якщо вам сподобався певний воблер, то варто купити його в різних розмірних варіантах.


Це основні моменти, які вам потрібно знати, щоб купити робочі воблери в Україні в магазині VOBLERY.COM.UA. Звичайно, є і ще один критерій вибору - вартість. Моделі від відомих виробників можуть мати істотну ціну, але їх робочі якості давно перевірені і підтверджені сотнями рибалок. З іншого боку, воблер можна купити і дешево, якщо вибрати його від менш популярного бренду. Якість цих приманок зараз вирівнюється, і продукція молодого виробника може працювати не гірше, ніж висококласні японські воблери.

 
Розпродаж! Встигни купити!