+38(099) 1000-849
+38(093) 1000-849
+38(097) 1000-849
Страница 1 из 48 12311 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 475

Тема: Кастовые спиннинги - палки-кидалки и прочие елки

Jaga
    Guest

Кастовые спиннинги - палки-кидалки и прочие елки

Поговорим по спиннингах для бейткаста.
    Приветствуются: корректные и конкретные вопросы, расширенные ответы, ссылки на хорошие сайты, с видео (home тоже можно ), картинками и просто полезной информацией.
    Не приветствуются: Пропаганда насилия над животными, фаст-фуда, вопросы, на которые есть ответы на предыдущих страницах и пропаганда мясорубочных снастей!

Senior Member Репутация: 15
    Буду першим ?

Задача:
    вибір на майбутнє палки під Morrum zx1601. Зараз він юзається на патику Майджор Крафт басовому 6,6" 7-21 гр., але не айс для нього це - весь потенціал катухи не розкривається.
    Хотєлки:
    Хочу її користати під берегову ловлю джиго-волкерно-залізо-поперну від 4-5 гр., катуха може переварювати і 3/4 - 1 унцію, правда патиків з таким діапазоном не бачив в нормальному розмірі (або погано шукав)... Мав би бути не сильно довгим- 2.10 ? Посилистим - щоб 4-5 гр. хоч трохи завантажували бланк . Добру чуйку в руку мав.
    Призначення:
    Ловля жереха на течії (Дністер), окунь-судак з берега переважно, щука з берега джиг, залізо-колєбалки (неважкі гр. до 14-16). По хорошому під жереха окремий патик би треба, тому приорітет окунь-судак-щука, з врахуванням можливого використання для жереха
    Ну і при потребі щоб можна твічеву міноху середню (типу асури 925, віжена 95-110...) не сильноупористу провести, але це вже попутно.
    "fish doesn't think, because fish knows everything..."

Jaga
    Guest
    мож я буду банальним - але LTEC76MXF2 )))
    може у Львівському ЗК єсть..

Цитата Сообщение от Jaga Посмотреть сообщение
    у Львові в ЗК Легенд не було, у всякому разі 2 місяці тому. Палка по опису цікава - берем на замітку, треба найти де в руках потримати, але на штатівському сайті я її не бачу (серії такої немає).... Дякую за наводку, буду рити!

Member Репутация: 16
    В мене є LTBC66MHF2 з тестом 3/8-1. Комфорт після 20г до міні джерків 42г, катуха Revo Winch

Jaga
    Guest
    Цитата Сообщение от srg Посмотреть сообщение
    штатівському сайті я її не бачу (серії такої немає)....
    і ніколи не буде.. тому що в назві закладено европ )))
    взяли легенду турнамент, поставили улюблену у нас рознесену ручку, розламали на дві частини, вибрали самі популярні у нас тести на довжини - і вперед завойовувати російські (а заодно і наші) ринки.. Дивіться на російському сайті москанелли. ))

і ніколи не буде.. тому що в назві закладено европ )))
    взяли легенду турнамент, поставили улюблену у нас рознесену ручку, розламали на дві частини, вибрали самі популярні у нас тести на довжини - і вперед завойовувати російські (а заодно і наші) ринки.. Дивіться на російському сайті москанелли. ))
    вже допер хотів найти під які задачі її виробник позиціонує, і ніфіга не можу зрозуміти, виглядає що її найближчий аналог штатівський це LTBС69MLXF дропшотова палка ? тоді в нас ціна неадекватна.... простіше штатівський притягнути одночасник він прийнятний по довжині - 2,05, але по верху тільки 1/2 .... думати треба, виглядає що європейська серія на немає аналогів в штавській лінійці

Jaga
    Guest
    Jig & Special Rig

Senior Member Репутация: 84 Аватар для winner40
    а я зацікавився AVC60MF 6' M Fast 1 10 - 17 1/4 - 5/8 -думаю з одномісного гумового човна нормально буде?Хто що скаже?

Jig & Special Rig
    та один хрен майже, насправді
    цікава палка, однозначно, фактично перекриває весь діапазон портібний, якщо врахувати що це американець то навіть 20 гр. ним пульнути можна буде, і від 4 гр. кине. І колір бланку якраз під катуху
    Треба тепер шукати де в руках його потрясти, ціна трохи напрягає, до речі в київській москанелі вони є.....

Страница 1 из 48 12311 ... ПоследняяПоследняя