+38(099) 1000-849
+38(093) 1000-849
+38(097) 1000-849
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123
Показано с 21 по 23 из 23

Тема: Мормишка. Відкритий обл чемпіонат. Біла Церква 15.01.2012р.

Senior Member Репутация: 10 Аватар для i.bogdanets
    Особистий звіт по «мормишці» та погляд зі сторони.

Шановні рибалки та усі наші друзі!

Ось вже і пройшло багато вистраждане зимове змагання "Київський обласний відкритий чемпіонат та п’ята відкрита першість м.Біла Церква по вилову риби мормишкою з льоду", яке відбулося в м.Біла Церква на Центральному пляжі, Середнього Білоцерківського водосховища по р.Рось - 11 березня 2012 року.
    Відразу хочу подякувати КОФРС та його керівнику напрямку мормишечного руху – Байталохі Сергію Миколайовичу. Ми разом з ним ще з жовтня місяця 2011 року обговорили та запланували обласний чемпіонат, було доручено провести його силами БМГО з усієї консультативною допомогою КОФРС і як завжди тільки зі спорткомітетом м.Біла Церква але погода нас не питала та внесла свої корективи так, що нам прийшлося двічі переносити цей захід і нарешті 11.03.2012 роки ми з честю і достоїнством провели це змагання, хоча запал явно по убавився що напряму вплинуло на кількість учасників. В додаток цілий день йшов дощ який ну ні як не радував ні спортсменів, ні організаторів, ні вболівальників.
    По перше я хочу подякувати абсолютно всім учасникам цієї чудової зимової події які були чи в вигляді – спортсмена, організатора, вболівальника чи спонсора. Я відмічу негатив який я побачив і над яким потрібно працювати та позитивні моменти які дуже додали присмак фахового напрямку і покращення проведення змагання.

Почнемо з негативу.

1. Над огородженням нам потрібно попрацювати, так як все що було на мотузках себе повністю оправдало, а ось другий тур коли ми перейшли в зони А,В,С які були помічені середніми прапорцями – ерунда, чому? Дуже тяжко пробурити 350 лунок і встановити оці прапорці, далі ці прапорці стирчать що дало можливість шпані вкрасти десятка півтора в обід і залишило для мене неприємний присмак хоч огородження і підправили. Буду працювати над огородженням на наступний рік – прапорців для огородження не буде (плюс вони нечітко ділять зону вилову).

2. На цей раз було прийнято рішення не виганяти половину Білоцерківських спортсменів за різноманітні порушення – тільки з метою профілактики шугать і тільки злісних наказати. Треба сказати що виконання спортивних вимог на змаганні це перша і головна умова в заході та нехтувати нею значить – жульнічать, хитрити, піддурювати то є – нечесно якоби виборювати своє спортивне місце в показниках, бо це не боротьба, а хто кого надурить – нехай там хтось з прапорцями як дурний з лопатою бігає та бур ставить в глуху лунку, а я такий розумний не буду витрачати на це час. Сказав головний суддя що палити, справляти малу чи велику нужду в зоні змагання – заборонено, при цьому розказав багато вимог які забороняються спортсмену їх робити і в кінці спитав, як це і потрібно – які є питання по змаганню, в відповідь тишина, суддя перепитав – невже немає питань, знову тишина, ну раз Ви все знаєте і немає питань розпочнемо змагання. Дав команду розійтися по зонам і процес пішов, а в кінці другого туру виявилося що у нас є два злісних порушника – хоча помилялися майже усі окрім Киян. На цих порушеннях я зупинюся більш детально. Один спортсмен мав не одне зауваження в різних турах по бурінню чи вилову риби без прапорця і в другому турі аж чотири не рахуючи інші. Була зібрана судейська колегія і збір капітанів команд де було піднято це питання – заслухали порушника і більшістю голосів було вирішено обнулити другий тур цьому порушнику, по другому порушенню – за неодноразово паління в зоні під час змагання, визивали капітана команди порушника і його самого до штабу, вони стояли в 20 метрах від нас і на протязі 20 хвилин їх гукали підійти – але ігнорування підійти і розібратися за свої порушення було воспринято суддями і капітанами як «згоду» в порушенні – в результаті було вирішено обнулити і «палія». Тут потрібно додати що історія не закінчилася і «палій» вирішив провести «розборки» через два дня після заходу, в принципі у нього була дійсно підстава для опротестування свого порушення але за ігнорування підійти по гарячому чи йому чи капітану - судейські слова були головними, а його поведінка була сприйнята як образлива для усіх присутніх. А далі все як казав суддя національної категорії Карпенко Юрій Степанович (м.Вінниця) – соплі, читайте питання і відповіді на нашому сайті (http://www.yurivska-ros.kiev.ua/inde...006&Itemid=517). Але і це говоре про те що фах наших суддів потрібно піднімати з кожним разом та з приводу цього головний суддя змагання Сиротенко Сергій Борисович (м.Харьків) – чітко сказав, мені сподобалися Ваші хлопці тим що вони бажають вчитися і з часом з них вийдуть справжні судді, я надіюся що крок за кроком ми зможемо підняти рівень вимоги суддів, а також розуміння і виконання правил спортсменів на високому рівні і люба промашка для всіх повинна бути уроком в першу чергу, а не образою.

3. Проблема суддівства існує і проблематика для нас така, якби у нас було змагань по «мормишці» раз п’ять а не одне, то за одну зиму ми би отшліфували всі питання, а на другу зиму закріпили, а так як у нас по одному змаганню майже по одному весь рік – від цього і проблеми, а за спортсменів говорити не хочеться, якби жорстко підійти до вимог то до кінця залишилися би Кияни та чоловік п’ять з Білої Церкви – решту потрібно було би зняти за постійні порушення (різноманітні). Так що хлопці працюємо всі разом над усім.

Тепер позитив.

1. Потрібно зразу сказати що від р.Рось в цьому місці ніхто не очікував стільки риби, всі були приємно враженні і сказали що тут можливо проводити. Хоча до цього було багато противників вибору місця і як варіант пропонувалися «Вокзальна» чи «Александрія» - але під час нашого змагання в той день там вже плавали гусі та качки, так що всі залишилися – задоволені.

2. Не дивлячись що заболіла одна кухарка, двоє наших дівчат Муся і Маринка всіх нагодували і не тільки спортсменів, організаторів та вболівальників, а також місцевих котів, птахів та собак, було дуже смачно і досить.

3. Хочу виразити особисту благодарність головному судді змагання Сиротенку Сергію Борисовичу за мужність, фаховість і преданість спорту. В Харкові я чітко впевнився - правильно поставлений спорт раз є такі хлопці як: родина Мірошників, Сиротенко Сергій, Ляш Сергій та інші. Дуже Сергій Сиротенко сподобався хлопцям, мені та іншим присутнім. Маю надію що наступні змагання він очолить і проведе у нас ще з більшим ентузіазмом – але без фанатизму.

4. Хлопці впевнилися, що підготовка території а також акваторії заходу та змагання, якщо робиться по вимогам ФРСУ - то є заздалегідь (в суботу) дуже комфортно і доречно, а не в день заходу (в неділю) як у нас колись було раніше.

5. Кияни красавці – сказали всі і також наші жінки та я не чуть не ревнував бо це була правда, а тільки подумав – ось чому «жахнулися» та не приїхали інші бо вони «бояться» Киян та наших Білоцерківських спортсменів, але ще що можливо додати цим «витязям льоду» - побажати успіхів та я маю надію ми ще їх побачимо на наших водоймах.

6. Дуже всім сподобалися наші прапорці, скажу відверто – вони зразкові для всіх, хіба я дарма їздив особисто по змаганням (Рівно, Вінниця), це моя дружина каже що горілку пити, а насправді я все ретельно обдивлявся і чому можливо учився і як результат – прапорці від Богданця.

7. Хочу окремо виділити та подякувати нашим Білоцерківським спортсменам які просто здивували мене на цьому змаганні, а саме:
    - Бондар Федір (він підтвердив що володіє зимовим знаряддям фахово і раніше їм зайняти місця не були випадковістю);
    - Соколов Олег (за те що наказав по вазі абсолютно всіх майже Киян по вилову риби в одному турі);
    - Ферта Славика (підтвердив що дійсно спортсмен);
    - Брезіцького Петра (капітана команди «Піратів» яким не вистачало два бала до третього місця і його особистий показник);
    - Ломанов Сергій (а казав що вудку перший раз в руки взяв, а в зоні як в першому так і в другому турі був на висоті);
    - Лемеша Дмитра, Селіщева Ігоря, Римарчука Валерія (за стабільний показник результатів і як закономірність – друге місце, а Валера спіймав ще й саму велику рибину на змаганні – підлящик 624гр);
    - Колодій Володимир (за те що нарешті сформував сильну команду на «мормишку»);
    - та інших Білоцерківських спортсменів які втішили мене і надали надію що у нас (Білої Церкви) є спортивне майбутнє.

Ну і саме головне – хочу подякувати головному спонсору заходу Лемешу Дмитру Анатолійовичу за все що він надав та зробив і робить: для нашого спорту і рибалок м.Біла Церква та мене особисто а також усім хто підтримав нас та прийняв участь – до побачення на «береговому спінінгу» в Таргані.
    [B]Голова БМГО "Рибальський Клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.[/B]
    [URL]http://www.yurivska-ros.kiev.ua/[/URL]

Дивіться на нашому сайті «Фотогалерею».

Шановні рибалки та всі наші друзі.

28.03.2012 року на нашому сайті в розділі "Фотогалерея" закачано сто двадцять фотографій зі змагання "Київський обласний відкритий чемпіонат та п’ята відкрита першість м.Біла Церква по вилову риби мормишкою з льоду", яке відбулося в м.Біла Церква на Центральному пляжі, Середнього Білоцерківського водосховища по р.Рось - 11 березня 2012 року:

-
    http://www.yurivska-ros.kiev.ua/index.php?option=com_ignitegallery&task=view&galle ry=179&Itemid=91

-
    http://www.yurivska-ros.kiev.ua/index.php?option=com_ignitegallery&task=view&galle ry=180&Itemid=91

-
    http://www.yurivska-ros.kiev.ua/index.php?option=com_ignitegallery&task=view&galle ry=181&Itemid=91

-
    http://www.yurivska-ros.kiev.ua/index.php?option=com_ignitegallery&task=view&galle ry=182&Itemid=91

Дивіться кошторис на «мормишку».

Шановні рибалки та усі наші друзі.

Дивіться кошторис по змаганню "Київський обласний відкритий чемпіонат та п’ята відкрита першість м.Біла Церква по вилову риби мормишкою з льоду". Приурочена 80-річчю створення Київської області.
    Київська область, м.Біла Церква, Середнє Білоцерківське водосховище,
    Центральний пляж р.Рось - 11 березня 2012 року.

-
    http://www.yurivska-ros.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=941&I temid=486 (сайт)

-
    http://yurivska-ros.kiev.ua/forum/viewtopic.php?f=22&t=2894&start=20 (форум)

Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123