+38(099) 1000-849
+38(093) 1000-849
+38(097) 1000-849
Показано с 1 по 4 из 4

Тема: Mitchell Mag-Pro Lite 500

Junior Member Репутация: 10

Mitchell Mag-Pro Lite 500

Прошу усіх хто користувався такою катушкою написати свої враження від користування.
    Стоїть делема - купляти чи ні...
    Дякую.

Member Репутация: 84
    Приєднуюсь до запитання),хто користувався - відгукнітся,будь ласка!Дуже спокушає титановий ролік і наявність двох шпуль,але хочеться інфу,як вона в роботі,особливо з тонкими шнурами і наскільки ''живуча''?

Junior Member Репутация: 34
    Знайомий відловив такою літо, в цілому катушка непогана, проте як на мене , то воно чисто ультралайтова. Брав покидати, то уже від не сильно упористого кренка неприємні звуки чулись. Більше інфи не маю. Що до мене, то за такі гроші краще взяти ультегру чи ще щось поцікавіше, тим більше зараз зима і багато розпродажів.

Member Репутация: 84
    Цитата Сообщение от pubak Посмотреть сообщение
    Знайомий відловив такою літо, в цілому катушка непогана, проте як на мене , то воно чисто ультралайтова. Брав покидати, то уже від не сильно упористого кренка неприємні звуки чулись. Більше інфи не маю. Що до мене, то за такі гроші краще взяти ультегру чи ще щось поцікавіше, тим більше зараз зима і багато розпродажів.
    Ясно.Слабенька значить.Так і думав,що десь собака зарита,інакше за такі гроші вона би була мегапопулярною) Дякую за відгук!

Ваши права