Дисконтна програма


Для постійних клієнтів B ronze Silver Gold
Умови надання знижки Реєстрація на voblery.com.ua

Загальна сума покупок від 5000 грн. до 9999 грн.

Загальна сума покупок від 10000 грн. до 14999 грн. Загальна сума покупок понад 15000 грн.
знижка 10% 12% 14% 15%


БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА - при замовленні товарів на суму від 2000 грн. (З урахуванням знижок) доставка службою Нова пошта до відділення одержувача здійснюється за рахунок інтернет-магазину.

Ми розробили спеціальну дисконтну програму, яка надає постійним покупцям ще більш вигідні умови придбання кращих рибальських знарядь від лідерів світового ринку.

За номінальною ціною, вказаною на сайті за замовчуванням, товар набувають тільки ті покупці, які поки не планують подальшу співпрацю з нашим інтернет-магазином і не проходять процедуру реєстрації на сайті в якості користувача.
Незареєстровані користувачі можуть купити товар зі знижкою тільки в розділах Розпродаж і Акції.

Після реєстрації Ви потрапляєте в категорію постійних клієнтів, які отримують право на придбання товару зі знижкою 10% на всі товари магазину


Зверніть увагу:
якщо Ви зареєструвалися, то знижка 10% пропонується Вам вже при першій покупці.


Тепер при авторизації на нашому порталі та переході в інтернет-магазин Ви відразу побачите ціну товару з урахуванням Вашої знижки - номінальна ціна відображається у вигляді перекресленого значення, а поруч з нею вказана ціна, пропонована на даний товар особисто Вам.

Коли загальна сума Ваших покупок одноразова або по накопиченню про т 5000 Грн. до 9999 грн. (Bronze) - Ваша знижка складе 12%.

Коли загальна сума Ваших покупок закупівлі одноразова або по накопиченню від 10000 грн. - до 14999 грн. (Silver) - Ваша знижка складе 14%.

Коли загальна вартість Ваших покупок одноразова або по накопиченню понад 15000 грн. (Gold) - Ваша знижка складе 15%.


На товари в розділі "РОЗПРОДАЖ", "АКЦІЇ" додаткові знижки не поширюються.

ПОДАРУНКИ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ.

З нагоди вашого дня народження ми надамо вам максимальну знижку 15%.
Знижка може бути надана в період за 1 тиждень до і 1 тиждень після дня вашого народження. Підтвердженням служить надання скан-копії вашого паспорта (стор.1)

Компетентність наших консультантів (практикуючих рибалок і спортсменів-спінінгістів) і постійна наявність на нашому складі найбільш популярних і затребуваних товарів, ставлять наших постійних клієнтів в найбільш вигідні умови серед інтернет-магазинів рибальських товарів.

Приєднуйтесь до загону партнерів клубу любителів воблерів - реєструйтесь і переконайтеся у всьому самі!