Шнури рибальські

Хочете купити рибальські шнури? Тоді ви зайшли за адресою - в каталозі інтернет-магазину VOBLERY.COM.UA представлені десятки моделей, тому ви легко зможете вибрати і купити рибальський шнур під будь-які задачі. А щоб вам було легше орієнтуватися, ми розповімо про характеристики, на які потрібно звернути увагу.
Кількість ниток
Шнур або, по-іншому, плетінка, складається з декількох переплетених волокон. Зараз можна купити рибальські шнури, що складаються з:
- 4-х жилок;
- 8-ми жилок.
Шнур для спінінга 8-ми жильний має більш щільне плетіння, а сам він близький в перетині до кола. За рахунок цього він, як правило, міцніше, менше шумить при намотуванні і краще «летить». Але якщо ви часто ловите в коряжниках, на каменях або черепашках, варто купити шнур рибальський з 4-х ниток, який краще протистоїть абразиву.
Товщина
Шнур для риболовлі по товщині маркується зазвичай в частках міліметра (0,06, 0,1, 0,14 і т.п.). Але на "рідний" японський рибальський шнур часто наноситься маркування зі значком # (1, 1,2, 2,5 і т.д.). Така система застосовувалася японцями в класифікації шовкових ниток, а тепер перейшла і в рибальські шнури. Японська нумерація досить складна для нашого розуміння, але таблиці перекладу в міліметри є в Інтернеті. Наприклад, Японська #1 відповідає 0,16, а #2 – 0,23 мм.
У більшості випадків шнур на щуку (середню) і судака може бути не товще 0,12-0,16 мм, а для ультралайту використовують шнури 0,04-0,08 мм. Під великого сома потрібно купити шнур від 0,5 мм.
Розривне навантаження
На бобінах з плетінкою маркування розривного навантаження стоїть:
- в кілограмах (kg);
- в лібрах (lb).
З кілограмами все зрозуміло, а лібри означають розривне навантаження в фунтах (1 lb, приблизно, дорівнює 0,45 кг). Якщо на котушці написано 10 lb, значить, шнур витримує 4,5 кг на розрив.
Часто виникає спокуса купити дуже міцний шнур для риболовлі, щоб без проблем витягнути найбільшу рибу, але робити цього не варто. Шнур рибальський треба підбирати і за характеристиками вудилища, і за використовуваними приманками. Надто товстий шнур погано летить з легкими приманками, а дуже міцний може зламати спінінг на сильній рибі. До речі, на бланках часто пишуть рекомендовану міцність шнура на розрив в лібрах.
Розмотування в бобінах
Купити шнур для спінінга ви можете в розмотках по 100, 150, 200, 250 і 300 м. Вибір залежить і від ємності наявної шпулі. "Великі" розмотування зручні тим, що одну частину шнура ви намотуєте в цьому сезоні, а в міру зносу просто міняєте робочий відрізок на новий.Колір шнура
Деякі рибалки намагаються шнури рибальські купити в стриманих кольорах - зеленому, чорному, білому або салатовому. Однак колір плетінки на клювання риби практично не впливає, зрештою, суворої залежності ніким достовірно не встановлено. Тому ви можете купити рибальські шнури, виходячи їх своїх уподобань. Наприклад, багато досвідчених спінінгістів навпаки ловлять яскравою плетінкою - мультиколор, яку добре видно на тлі води і тому місце розташування приманки легко відстежується.
У нас ви можете купити шнур для риболовлі популярних світових брендів – YGK, Varivas, Major Craft, Shimano, а також доступні шнури української ТМ Intech - це шнури, які виготовляються з японських матеріалів в Японії але коштують в половину менше, так як ви не переплачуєте за бренд. І ми знаємо точно, що будь-який шнур рибальський з нашого каталогу відрізняється високою якістю і ніколи вас не підведе.