Силіконові приманки

Силіконові приманки

Силіконові приманки на хижака

Магазин VOBLERY.COM.UA пропонує вам самі вловисті силіконові приманки від відомих виробників. У каталозі представлені й популярні універсальні моделі, і оригінальна за формою і забарвленням «гума». У нас ви можете купити силіконові приманки, які підійдуть для будь-яких джигових оснасток, кожної пори року і різних умов риболовлі.


Який купити силікон?

Це питання часто мучить тих, хто тільки починає освоювати джиг. І відповідь тут одна - різний. Досвідчені рибалки завжди мають силіконові приманки різноманітних типів і забарвлень. Те, що працювало вчора, вже сьогодні може не цікавити рибу. А часто зміна пріоритетів у хижаків відбувається навіть протягом одного дня.


Типи силікону

В першу чергу, потрібно купити силіконові приманки різних типів:

Всі ці типи силіконових принад працюють, але ніколи не знаєш, що потрібно рибі саме зараз. Найбільш універсальними вважаються твістери і шеди , вони мають яскраво виражену власною грою при проводці і їх анімація не викликає складнощів навіть у новачків. Слаги, черви, комахи і німфи вимагають вдумливої роботи вудилищем, експериментів з проводкою, паузами і швидкістю. Але саме вони часто вистрілюють, коли перевірена «гума» мовчить.


Якого розміру купити силікон

Розмір силікону традиційно вимірюється в дюймах і його можна умовно розділити на:

Так, невеликі силіконові приманки використовуються для лайта і ультралайта , а також джигових повідкових оснасток. Такий силікон вважається основним на окуня.
Середній розмір найбільш універсальний. Так, силіконові приманки 2,5-3,5 дюйма можна купити і на щуку, і на судака, і на великого окуня.
Велика «гума» підійде для важкого джига. Такий силікон використовують на трофейну осінню щуку, гідного судака або сома.
Але бувають ситуації, коли навіть велика щука воліє дрібну приманку, а стайня окунь бере тільки великий силікон. Тому уловистий силікон краще купити в декількох розмірах.


Їстівний і неїстівний силікон

Їстівний силікон виготовляється з додаванням атрактантів та солі. Він дуже виручає, коли риба пасивна і не відразу заковтує приманку, а, як би, пробує її, «жує». Але такі приманки істотно ніжніше і швидше приходять в непридатність. Неїстівний силікон варто купити для риболовлі під час жора риби - навесні або восени, коли живучість приманки виходить на перший план.


Колір силікону

Кажуть, що приманки різних кольорів роблять для рибалки, а не для риби. Це, звичайно, жарт. Уподобання хижака залежать від прозорості води, виду риби, пори року і доби, освітленості і багатьох інших причин. Але нерідко цей фактор вирішує весь результат риболовлі. Популярні кольори морквяні, зелені, чорні, фіолетові, червоні, «машинне масло» в різних відтінках і поєднаннях. Досвідчений спінінгіст завжди має в арсеналі улюблені приманки в декількох основних кольорах.


Завжди шукайте, експериментуйте, а для цього ми вам пропонуємо відмінні силіконові приманки українського виробництва Intech і світових «китів» рибальської індустрії - Keitech Bait Breath , Sawamura Reins та інших.

 

 
 
 

У цій категорії немає товарів.

Розпродаж! Встигни купити!