Уловистий малиш

Отзывов: 16     Рейтинг:   Показать голоса
olej15boy
2013-01-10

Воблер: Strike Pro Midge
Модель: EG-074SP
Цвет: A010


Це мій перший обзор. Не судіть за нього строго. І почну свою дорогу в обзорника з на данний час досить відомої фірми Strike Pro. Робитиму обзор на її одну з кращих моделей Midge. Знайомство з ним сталося влітку 2011 року. Прийшовши в магазин я побачив маленького 4-х сантиметрового воблера - міношку в кольорах 04Р і А010 . Скажу наперед , що це були мої перші воблери на які я почав ловити форель і завдяки яким я повірив у справжнє чудо надзвичайних покльовок форелі на воблер. Зразу після купівлі , на другий день я вийшов на риболовлю. При перших закидах я побачив , що це воб має прекрасну власну гру , і ще кращу гру на твічі. Ці два кольори я вибрав не випадково , тому що там де я ловлю завжди кристально чиста вода , а приманка яка виглядає , як справжній мальок риби не могла б бути непоміченою фореллю. Воблер виступає в більш ніж 10 розкрасок , тож можна знайти уловистішу на будь який момент. Цей воб на течії з легенькими підігруваннями творить чудеса. Я на нього ловив головлів , харіусів , окунів , декілька маленьких щучок і дуже багато форелі . Хоч він у мене вже два сезони , він залишається однією з найуловистіших і моїх найулюбленіших приманок . За декілька днів риболовлі я побачив , що він нічим не уступав фірмовим брендам воблерів , тож він закріпився в моїх фаворитах при ловлі форелі. Краска на ньому тримається , як за його ціну досить непогано , але через декілька тижнів ловлі почала оббиватися краска над очима у воба. Трійники , як на мене середні. На цього воба я спіймав кілограмову форель і трійники не розігнулися , тільки на одному з вобів під час зацепу відламалося жало на середньому трійнику. Трійники мають сріблястий кольор і мало замітні у воді , а це при ловлі такої осторожної риби , як форель непоганий плюс.

Заброс: На річці де я ловлю забросу більше 25 метрів не потрібно . Тож як на мене літун з нього непоганий. Якщо кидати палкою параболіком , то закид перевищує 30 метрів. Але ще за умови нормальної катухи і тоненької плетенки десь на 6lb.

Проводка: Ну що я можу сказати про проводку. Проводку можна використовувати і рівномірну , і твіч. Кожна з них в певних умовах може бути ефективніша по свому. На мою думку краще використовувати твіч. 3 - 4 легеньких або різноманітних ривочків роблять так , що цей воб починає оживати і виглядає або на легеньких ривочках , як ранена рибка , або на сильніших , як рибка яка хоче сховатися від небезпеки. Не забувайте робити паузи при проводці, для цього воба вони маю вплив на кльов і кількість спійманої риби.

Плюсы:
- він не дорогий.
- він дійсно ловить рибу .
- легкий для початківців, щоб навчитися твічити.
- на мою думку літає нормально.
- як на мене крюки норм.
- середньо тримає течію ( проблема усіх плаваючих воблерів)

Минусы:
Мінусів у ньому я не побачив . Хоча чому суспендер вспливає , як плаваючий. Такі суспендери погано впливають на репутацію компанії.


Итог:
Цей воблер вартий того , щоб бути у будь якого риболова . Чи то любителя , чи професіонала.


Отзывы

Олег, Лубны 2013-01-10 ответить
Жало на трійнику і в мене зламувалося, чи то на окуньку, чи то на траві.
Евгенич, Раздельная,0десская 0бл 2013-01-10 ответить
Молодец!Написано четко по теме,все разложено по полочкам.Затронул все параметры.Жду новых статей!+10
olej15boy, Надвірна 2013-01-10 ответить
Спасиби . Старався.
Serdgjk, Меловое 2013-01-11 ответить
Как для первого раза, то обзор просто на отлично!!! Воблерок конечно удачный получился! 10+
Написано гарно. Де форель ловиш?
Чесно сказати, в мене цей воблер викликав щось типу страху. На Мідж з червоною головою був впійманий окунь біля 400гр, а потім... Потім його відкусв крокодил =( Мав в арсеналі тоді ще 500g. Тільки кидаю - покльовка головня і... Розігнуті 2 жала заднього трійника. Вирівняв - закидаю - удар - поплив разом з крокодилом =) Після того прикупив собі 500g на новий сезон, вірніше на першу його рибалку, бо щось дуже швидко вони в мене пропадають. Прямо як їстивний силікон поганої якості =)
Alexei, Каховка 2013-01-11 ответить
С тойниками у Страйка действительно не все в порядке. Случаев разгибания тройников не возникало, но при извлечении из рыбы бывали случаи обламывания цевья. Чаще всего при поимке крупных голавлей.
olej15boy, Надвірна 2013-01-11 ответить
Дякую. Форель ловлю на річці Бистриця Івано - Франківської області. На цій річці є дуже багато форелі і досить часто попадаються трофейні екземпляри.
Bee-mBo, киев 2013-01-13 ответить
А какую проводку использываете конкретно по фореле? Обзор содержательный и краткий, то что надо + 10
RaX, Киев 2013-01-14 ответить
Ну незнаю как нащет того, что он прост в освоении твичинга.
Если взять человека, что не умеет твичить и дать 2 воблера:
1 - этот поплавок (Страйк про, мидж).
2 - любой суспендер.
То, получаеться интересная петрушка: что бы нормально и аппетитно вести Мидж, ты должен дергать активно сей девайс, а вот суспендера можно и с большими паузами. Пауза сама может быть связана с разным, напимер сбился человек со щета при проводке.
К тому же сила рывков у Миджа определенная. Разброс между очень сильным рывком (он срываеться в штопор не играет) или слабой потяжкой (не хватает потока Н_2_0 для игры из-за геометрии тела, и отсутствия шариков) приводит к тому, что кроме самого рисунка игры, приходиться еще и реально приноровиться к силе потяжки. А вот к примеру ридж от Зип бейтс (суспендер) прощает огрехи в проводке.
Данное наблюдение сделал на личном опыте, оказываеться научить человека ловить твичем можно, но проще это сделать с более сложными по конструкции воблерами, а значит дорогими воблерами которые помогут тебе в проводке, забросе... придания самой игры, а не с куском дешовой пластмасы.
Vasya, Городок 2013-01-14 ответить
Не згоден! Я і мої колеги, котрих я "підсадив" на спінінг якраз вчились твічити саме міджами. У ВСІХ результат був дуже непоганий, причому ловили палками з тестом 15-40гр! (пізніше всі прикупили більш делікатні снасті). Особисто я ніколи не назвав би міджа "куском дешевої пластмаси", воблерок вартий уваги. Крім того декілька разів я рибачив з спінінгістами, у котрих було багато "кусків дорогої пластмаси" і за допомогою міджика мій результат перевищував їхній в рази. Наступнго разу, коли я з ними зустрічався на рибалці, у них теж були міджі ))).
ЗА ОБЗОР +10!!!
RaX, Киев 2013-01-15 ответить
Наблюдение с личного опыта. Кому как. А колеги учились твичить Миджем так как рвать и делать новороднюю елку дорогими воблерами нету смысла.
Alf, Kyiv 2013-01-31 ответить
Я тоже так начинал и на такой спиннинг! Даже на равномерке этот "поплавок" ловит ище как ловит!
serg78, Радивилів 2013-01-19 ответить
Починав свою ул-кар*єру з твічу Міджів,виходило непогано та й рибка ловилась.Як на мене по критеріях ціна-якість одне з найкращих рішень,а під час лову з берега(період нересту) не так шкода обірвати ніж більш дорогі моделі.
Bulletproof_ne, Киев 2013-01-29 ответить
Да... миджик ловит и ловит всё.
За обзор 10! Спасибо.
Юрий, Донецк 2015-01-06 ответить
Молодец!Хорошо написал.Ловит у Вас форель,у нас щучек с окуньками.Все по-водоемам:мелкие речки или водохранилища со старицами.По Вашей форели есть убойная приманка,но здесь я писать об этом не буду.Или дело принципа???
Сьогодні прийшло два міджа (замовляв в різних інет-магазинах) На обидвох написано суспендер, але А101 вспливає, а G500 тоне- на тройніки стає на дні)
Цікаво який з них більш вдалий...

Добавьте ваш отзыв

Для того, чтоб иметь возможность добавлять отзывы вам необходимо зарегистрироваться.

Корзина

Ваша корзина пуста.
Чтобы положить воблер в корзину, нажмите на ценник и выберите необходимый вам цвет и модель воблера.

Облако тэгов

RSS Отзывы в блогах

Работает, инфа сотка.

На каком основании утверждение, что они лучшие ??

Скорее 110F мне он первый попал в руки из laydown, косил окуня и щуку, даже не смотря на относительно быстрое всплытие. SP шки в настоящий момент чисто как индикаторы да/нет на щуку ))

Добрый день like_spinning. Красивое снимаете кино. Большая просьба, не дублируйте описание к видео несколько раз, всего 5 минут вашего времени позволят интересно рассказать о происходящем в видео 1000...

Согласен, уже исправил)))

нормальный ловящий воблер. мне он нравится.

Хорошая систематизация, спасибо! только мне кажется что "Копия Fishycat Junglecat 140SP" это скорее копия на DUO Tide Minnow Slim 140F

Спасибо! Очень пригодилось console.log("1")

http://voblery.com.ua/blog/2273.html

Объясните по бланку MHX. Чем он уникален и хорош или плох наоборот? Его параметры по схемам получаются лучшие здесь или я не прав?

Все отзывы

Лучшие по рейтингу

Понравился наш сайт? Поддержите нас ссылкой:
Rambler's Top100