Уловистий малиш

Отзывов: 16     Рейтинг:   Показать голоса
olej15boy
2013-01-10

Воблер: Strike Pro Midge
Модель: EG-074SP
Цвет: A010


Це мій перший обзор. Не судіть за нього строго. І почну свою дорогу в обзорника з на данний час досить відомої фірми Strike Pro. Робитиму обзор на її одну з кращих моделей Midge. Знайомство з ним сталося влітку 2011 року. Прийшовши в магазин я побачив маленького 4-х сантиметрового воблера - міношку в кольорах 04Р і А010 . Скажу наперед , що це були мої перші воблери на які я почав ловити форель і завдяки яким я повірив у справжнє чудо надзвичайних покльовок форелі на воблер. Зразу після купівлі , на другий день я вийшов на риболовлю. При перших закидах я побачив , що це воб має прекрасну власну гру , і ще кращу гру на твічі. Ці два кольори я вибрав не випадково , тому що там де я ловлю завжди кристально чиста вода , а приманка яка виглядає , як справжній мальок риби не могла б бути непоміченою фореллю. Воблер виступає в більш ніж 10 розкрасок , тож можна знайти уловистішу на будь який момент. Цей воб на течії з легенькими підігруваннями творить чудеса. Я на нього ловив головлів , харіусів , окунів , декілька маленьких щучок і дуже багато форелі . Хоч він у мене вже два сезони , він залишається однією з найуловистіших і моїх найулюбленіших приманок . За декілька днів риболовлі я побачив , що він нічим не уступав фірмовим брендам воблерів , тож він закріпився в моїх фаворитах при ловлі форелі. Краска на ньому тримається , як за його ціну досить непогано , але через декілька тижнів ловлі почала оббиватися краска над очима у воба. Трійники , як на мене середні. На цього воба я спіймав кілограмову форель і трійники не розігнулися , тільки на одному з вобів під час зацепу відламалося жало на середньому трійнику. Трійники мають сріблястий кольор і мало замітні у воді , а це при ловлі такої осторожної риби , як форель непоганий плюс.

Заброс: На річці де я ловлю забросу більше 25 метрів не потрібно . Тож як на мене літун з нього непоганий. Якщо кидати палкою параболіком , то закид перевищує 30 метрів. Але ще за умови нормальної катухи і тоненької плетенки десь на 6lb.

Проводка: Ну що я можу сказати про проводку. Проводку можна використовувати і рівномірну , і твіч. Кожна з них в певних умовах може бути ефективніша по свому. На мою думку краще використовувати твіч. 3 - 4 легеньких або різноманітних ривочків роблять так , що цей воб починає оживати і виглядає або на легеньких ривочках , як ранена рибка , або на сильніших , як рибка яка хоче сховатися від небезпеки. Не забувайте робити паузи при проводці, для цього воба вони маю вплив на кльов і кількість спійманої риби.

Плюсы:
- він не дорогий.
- він дійсно ловить рибу .
- легкий для початківців, щоб навчитися твічити.
- на мою думку літає нормально.
- як на мене крюки норм.
- середньо тримає течію ( проблема усіх плаваючих воблерів)

Минусы:
Мінусів у ньому я не побачив . Хоча чому суспендер вспливає , як плаваючий. Такі суспендери погано впливають на репутацію компанії.


Итог:
Цей воблер вартий того , щоб бути у будь якого риболова . Чи то любителя , чи професіонала.


Отзывы

Олег, Лубны 2013-01-10 ответить
Жало на трійнику і в мене зламувалося, чи то на окуньку, чи то на траві.
Евгенич, Раздельная,0десская 0бл 2013-01-10 ответить
Молодец!Написано четко по теме,все разложено по полочкам.Затронул все параметры.Жду новых статей!+10
olej15boy, Надвірна 2013-01-10 ответить
Спасиби . Старався.
Serdgjk, Меловое 2013-01-11 ответить
Как для первого раза, то обзор просто на отлично!!! Воблерок конечно удачный получился! 10+
Написано гарно. Де форель ловиш?
Чесно сказати, в мене цей воблер викликав щось типу страху. На Мідж з червоною головою був впійманий окунь біля 400гр, а потім... Потім його відкусв крокодил =( Мав в арсеналі тоді ще 500g. Тільки кидаю - покльовка головня і... Розігнуті 2 жала заднього трійника. Вирівняв - закидаю - удар - поплив разом з крокодилом =) Після того прикупив собі 500g на новий сезон, вірніше на першу його рибалку, бо щось дуже швидко вони в мене пропадають. Прямо як їстивний силікон поганої якості =)
Alexei, Каховка 2013-01-11 ответить
С тойниками у Страйка действительно не все в порядке. Случаев разгибания тройников не возникало, но при извлечении из рыбы бывали случаи обламывания цевья. Чаще всего при поимке крупных голавлей.
olej15boy, Надвірна 2013-01-11 ответить
Дякую. Форель ловлю на річці Бистриця Івано - Франківської області. На цій річці є дуже багато форелі і досить часто попадаються трофейні екземпляри.
Bee-mBo, киев 2013-01-13 ответить
А какую проводку использываете конкретно по фореле? Обзор содержательный и краткий, то что надо + 10
RaX, Киев 2013-01-14 ответить
Ну незнаю как нащет того, что он прост в освоении твичинга.
Если взять человека, что не умеет твичить и дать 2 воблера:
1 - этот поплавок (Страйк про, мидж).
2 - любой суспендер.
То, получаеться интересная петрушка: что бы нормально и аппетитно вести Мидж, ты должен дергать активно сей девайс, а вот суспендера можно и с большими паузами. Пауза сама может быть связана с разным, напимер сбился человек со щета при проводке.
К тому же сила рывков у Миджа определенная. Разброс между очень сильным рывком (он срываеться в штопор не играет) или слабой потяжкой (не хватает потока Н_2_0 для игры из-за геометрии тела, и отсутствия шариков) приводит к тому, что кроме самого рисунка игры, приходиться еще и реально приноровиться к силе потяжки. А вот к примеру ридж от Зип бейтс (суспендер) прощает огрехи в проводке.
Данное наблюдение сделал на личном опыте, оказываеться научить человека ловить твичем можно, но проще это сделать с более сложными по конструкции воблерами, а значит дорогими воблерами которые помогут тебе в проводке, забросе... придания самой игры, а не с куском дешовой пластмасы.
Vasya, Городок 2013-01-14 ответить
Не згоден! Я і мої колеги, котрих я "підсадив" на спінінг якраз вчились твічити саме міджами. У ВСІХ результат був дуже непоганий, причому ловили палками з тестом 15-40гр! (пізніше всі прикупили більш делікатні снасті). Особисто я ніколи не назвав би міджа "куском дешевої пластмаси", воблерок вартий уваги. Крім того декілька разів я рибачив з спінінгістами, у котрих було багато "кусків дорогої пластмаси" і за допомогою міджика мій результат перевищував їхній в рази. Наступнго разу, коли я з ними зустрічався на рибалці, у них теж були міджі ))).
ЗА ОБЗОР +10!!!
RaX, Киев 2013-01-15 ответить
Наблюдение с личного опыта. Кому как. А колеги учились твичить Миджем так как рвать и делать новороднюю елку дорогими воблерами нету смысла.
Alf, Kyiv 2013-01-31 ответить
Я тоже так начинал и на такой спиннинг! Даже на равномерке этот "поплавок" ловит ище как ловит!
serg78, Радивилів 2013-01-19 ответить
Починав свою ул-кар*єру з твічу Міджів,виходило непогано та й рибка ловилась.Як на мене по критеріях ціна-якість одне з найкращих рішень,а під час лову з берега(період нересту) не так шкода обірвати ніж більш дорогі моделі.
Bulletproof_ne, Киев 2013-01-29 ответить
Да... миджик ловит и ловит всё.
За обзор 10! Спасибо.
Юрий, Донецк 2015-01-06 ответить
Молодец!Хорошо написал.Ловит у Вас форель,у нас щучек с окуньками.Все по-водоемам:мелкие речки или водохранилища со старицами.По Вашей форели есть убойная приманка,но здесь я писать об этом не буду.Или дело принципа???
Сьогодні прийшло два міджа (замовляв в різних інет-магазинах) На обидвох написано суспендер, але А101 вспливає, а G500 тоне- на тройніки стає на дні)
Цікаво який з них більш вдалий...

Добавьте ваш отзыв

Для того, чтоб иметь возможность добавлять отзывы вам необходимо зарегистрироваться.

Корзина

Ваша корзина пуста.
Чтобы положить воблер в корзину, нажмите на ценник и выберите необходимый вам цвет и модель воблера.

Облако тэгов

RSS Отзывы в блогах

Ого, это статься 2016 года, неужели уже прошло 3 года?))

Как минимум не хуже, а с учётом цены даже лучше Maria SS38F, SS45F, SS52F

Не из бальзы он а из абаши :-)))

Цвет имеет огромное значение.На один цвет -вообще не берет.на другой -клюет взахлеб.Приманка-бомбезная. Окуня выкашивает,но только по активному окуню.

А чтобы вы посоветовали взамен Chubby SSR? Чтобы шел по самой поверхности

При всем уважении к медведям, цветовая гамма именно этого конкретного воблера не особенно нравится. Хотя искренне верю, что рыбе глубоко пофиг на цвета. Имею пока один завтра попробую в него поупираться...

Помню, помню этот видос. Еще барышней на него чуть не поймал ))

Сначала купил в Китае, ещё лёд стоял. Купил две натуралки. Попал на преднерестовый Дюжор, воблеры еле выжили, там есть такой с точкой прозрачный, то я менял 4 раза крючки. На открытие с лодки уже брал...

Буду Рад Вашим комментариям, Особенно от тех, кому тоже уже довелось испытать данный Замечательный Воблер!

А что на Алиэкспресе можно найти достойные экспонаты, если постараться, главное отзывы изучать. Есть, к примеру, обзор на воблеры с китайского сайта - чем плохие? Я тоже парочку заказал для себя - жду...

Все отзывы

Лучшие по рейтингу

Понравился наш сайт? Поддержите нас ссылкой:
Rambler's Top100